https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2987770
10333
456
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt (Dunapart). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×35,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047173
10334
456
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Martin Jonaš: (1924 - 1996): Winter fun 10 db grafikát tartalmazó mappa. Ofszet, papír. Jelzettek, 32x44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048825
10335
456
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jánváry Zoltán (1964-): Szökőkút (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 73×53 cm 3044950
10336
456
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Juhászné Albert Rozália (1928-2016): A vándor álma, olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3023790
10337
456
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jánosi Sándor (1927-1982): Kardvirág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 35×18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029243
10338
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jozefka Antal (1935-): Színek harmóniája (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett, 9×15,5 cm, üvegezett fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3024626
10339
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kondor Béla (1931-1972): Verekedés, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm 3024134
10340
456
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kő Boldizsár (1969-): "A kakasért nyújtózkodók". Rézkarc, papír, jelzett, számozott: II/X. 10x20 cm 2874183
10341
456
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2741171
10342
456
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kósza Sipos László (1943-1989): Az üveg virága Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban, üveg mögött. 29x41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3013589
10343
456
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2741168
10344
456
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kósza Sipos László (1943-1989): Késő délután. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban, üveg mögött. 29x41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse