Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10333.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Martin Jonaš: (1924 - 1996): Winter fun 10 db grafikát tartalmazó mappa. Ofszet, papír. Jelzettek, 32x44 cm
10334.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jánváry Zoltán (1964-): Szökőkút (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 73×53 cm
10335.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Juhászné Albert Rozália (1928-2016): A vándor álma, olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
10336.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jánosi Sándor (1927-1982): Kardvirág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 35×18 cm
10337.

Rufpreis:
2 000 HUF

10338.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Verekedés, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm
10339.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Kő Boldizsár (1969-): "A kakasért nyújtózkodók". Rézkarc, papír, jelzett, számozott: II/X. 10x20 cm
10340.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10341.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10342.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10343.

Rufpreis:
2 800 HUF

10344.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF