Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10454.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Müller Árpád (1961-2006): Asztronómus. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×6 cm.
10455.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10456.

Rufpreis:
8 000 HUF

10457.

Rufpreis:
8 000 HUF

10458.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10459.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10460.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10461.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10462.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Miskolczy Ferenc (1899-1994): Női portré (olvashatatlan címmel), 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x11 cm.
10463.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nechánszky József (1936-): Mária kisdeddel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×9,5 cm
10464.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Női arckép. Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. Hátoldalán lovas témájú rajz tanulmány. 28x20,5 cm
10465.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF