https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2752505
10454
456
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Markó Erzsébet (1947 - ): Romantikus táj. Olaj, farost. Jelzett, üvegezett keretben. 70x90 cm. Budapesten, a Magyar Képzőművészeti Főiskolán tanult 1968-1972 között. Mesterei: Kádár György, Kokas Ignác. Országos egyéni és csoportos tárlatokon mutatta be munkáit. Külföldön Brüsszelben, Finnországban és Dániában állított ki. Díjak: Derkovits-ösztöndíj (1996), Neufeld Anna-díj (1993), Madách-díj (1993).
Das Lot is nicht erreichbar
2851410
10455
456
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller Árpád (1961-2006): Asztronómus. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×6 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2908556
10456
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908559
10457
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012518
10458
456
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mengyán András (1945-): Elhajló 12 D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett és L 1/1 számozással a hátoldalán. Egyedi, gyűjtői darab! 50x40 cm. Plexiüvegezett keretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed and numbered (L 1/1) on the reverse. Framed. 50x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028716
10459
456
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028721
10460
456
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027014
10461
456
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máger Ágnes (1944-): Csendélet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025136
10462
456
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3019731
10463
456
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolczy Ferenc (1899-1994): Női portré (olvashatatlan címmel), 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x11 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3041672
10464
456
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nechánszky József (1936-): Mária kisdeddel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×9,5 cm 2993810
10465
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Női arckép. Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. Hátoldalán lovas témájú rajz tanulmány. 28x20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse