Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038090
10466
456
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Naplementei fények. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22x14 cm
3046076
10467
456
Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben. 25x35 cm 3048242
10468
456
28000
Neogrády László (1896-1962): Libapásztorlány. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 24×35 cm 3048314
10469
456
28000
Novák András (1936-2017): A másik szobában. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm 3048609
10470
456
14000
Nagy Ernő (1881-?): Pipázó portréja. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben. Apró felületi sérülésekkel. 26,5×21,5 cm 3045066
10471
456
Nemes Tibor (1955-): Balatoni kikötő. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32×44 cm
3044897
10472
456
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3043100
10473
456
3200
Németh András (1941-): Ikebana. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (97/100), művészpéldány E.A. jelzéssel, kissé foltos paszpartuban, d. 31,5 cm 2949985
10474
456
2971845
10475
456
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Halőr a Halászkunyhóban, 1938. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 25x35 cm 3038022
10476
456
24000
Nyáry Éva (1946-): Táj, 1989. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
3031769
10477
456
70000
Nagy Imola (1976-): Maszk. Akril, vászon, , jelzett 40x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF