Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Rónay Kazimir, Kázmér (1883-?): Golgota, 1927. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 92×68 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10587.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×27,5 cm
10588.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Mátyás templom. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
10589.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Győr. Színes linómetszet, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27×38 cm
10590.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10591.

Rufpreis:
10 000 HUF

10592.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10593.

Rufpreis:
12 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Vásár, rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 34×47 cm
10594.

Rufpreis:
2 800 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kiáltás, 1977. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (6/10). 6x11,5 cm.
10595.

Rufpreis:
3 000 HUF

10596.

Rufpreis:
6 000 HUF

Steiner Andor, XX. sz. eleje: Napfényes utcarészlet. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban kissé sérült, 30x41 cm
10597.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42,5 cm
10598.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF