Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987892
10587
456
38000
Rónay Kazimir, Kázmér (1883-?): Golgota, 1927. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 92×68 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3026414
10588
456
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×27,5 cm 3026420
10589
456
Réti Mátyás (1922-2002): Mátyás templom. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38×28 cm 3026422
10590
456
Réti Mátyás (1922-2002): Győr. Színes linómetszet, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27×38 cm 2942760
10591
456
Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
2942696
10592
456
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
2750422
10593
456
3025372
10594
456
Révész Imre (1859-1945): Vásár, rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 34×47 cm
3045664
10595
456
Stettner Béla (1928-1984): Kiáltás, 1977. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (6/10). 6x11,5 cm. 3046283
10596
456
Sipos István (1954-): Összekötözve. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 37,5×53 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://siposistvan.hu/Galeria/Pages/Absztrakt.html#grid
3046010
10597
456
Steiner Andor, XX. sz. eleje: Napfényes utcarészlet. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban kissé sérült, 30x41 cm 2697723
10598
456
14000
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF