Steiner Andor, XX. sz. eleje: Napfényes utcarészlet. Akvarell, papír. ... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Steiner-Andor-XX-sz-eleje-Napfenyes-utcareszlet-Akvarell-papir-Jelzett-Sarkaiban-kisse~II3046010
3046010
10597
456
Beschreibung: Steiner Andor, XX. sz. eleje: Napfényes utcarészlet. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban kissé sérült, 30x41 cm
: karap_norbert