Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028472
10709
456
40000
Vasarely Victor (1908-1997): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Heliogravűr, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett keretben. 28x28 cm.
3018872
10710
456
Varga Mátyás (1910-2002): Jézus megkeresztelése, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli kisebb szakadással. Hajtott papírlap között, papírlapon ceruzarajz, jelzés nélkül, 9×12 cm
3018884
10711
456
4200
Varga Mátyás (1910-2002): Kettős arckép (Dr. Illyéss S. László és Erzsók), 1944. Fametszet, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 18×24 cm
3018865
10712
456
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, 1940. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 26×18 cm
3044817
10713
456
Vén Edit (1937-): Virágcsokor csendélet. Zománcfesték, csempe, jelzett, keretezve, 14.5x14.5 cm 3023807
10714
456
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Tárnok utcai részlet. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×28 cm
2860906
10715
456
2953704
10716
456
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
2940533
10717
456
42000
Vasarely Victor (1908-1997): BIDIM. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): BIDIM. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2938484
10718
456
3400
Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
2908981
10719
456
100
Vaskovics László (?-): Táncosnő. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán kiállítási meghívóval. Fakeretben. 30,5×23 cm 2987817
10720
456
26000
Vincze Győző (1925-2001): Fürdőzők. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 39,5×58,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF