Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Vasarely Victor (1908-1997): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Heliogravűr, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett keretben. 28x28 cm.
10709.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Varga Mátyás (1910-2002): Jézus megkeresztelése, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli kisebb szakadással. Hajtott papírlap között, papírlapon ceruzarajz, jelzés nélkül, 9×12 cm
10710.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Kettős arckép (Dr. Illyéss S. László és Erzsók), 1944. Fametszet, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 18×24 cm
10711.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, 1940. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 26×18 cm
10712.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vén Edit (1937-): Virágcsokor csendélet. Zománcfesték, csempe, jelzett, keretezve, 14.5x14.5 cm
10713.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Tárnok utcai részlet. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×28 cm
10714.

Rufpreis:
3 000 HUF

10715.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
10716.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): BIDIM. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): BIDIM. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10717.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
10718.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10719.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vincze Győző (1925-2001): Fürdőzők. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 39,5×58,5 cm
10720.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF