Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971894
10697
456
2860744
10698
456
2860697
10699
456
2805926
10700
456
2803718
10701
456
100000
3045678
10702
456
Vincze László (1934-2020): Kós Károly, 1993. Linómetszet, papír, jelzett, 12,5x17 cm 3045642
10703
456
Vén Zoltán (1941- ): In memoriam Wagner. Rézmetszet, papír, jelzett, próbanyomat, 10×8 cm 2651443
10704
456
Vadon Józsefné Perényi Irén (1904-?): Jelenet. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm 3050494
10705
456
Váli Zoltán (1910-?): Műteremben (női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal. 23x31 cm. 3049183
10706
456
19000
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Lány virágdísszel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm 3045684
10707
456
Vén Zoltán (1941- ): Örkény. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, lap széle kissé foltos, 20×16 cm 3037388
10708
456
14000
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF