Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10697.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10698.

Rufpreis:
5 000 HUF

10699.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10700.

Rufpreis:
5 000 HUF

10701.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Vincze László (1934-2020): Kós Károly, 1993. Linómetszet, papír, jelzett, 12,5x17 cm
10702.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vén Zoltán (1941- ): In memoriam Wagner. Rézmetszet, papír, jelzett, próbanyomat, 10×8 cm
10703.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadon Józsefné Perényi Irén (1904-?): Jelenet. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm
10704.

Rufpreis:
8 000 HUF

Váli Zoltán (1910-?): Műteremben (női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal. 23x31 cm.
10705.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Lány virágdísszel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm
10706.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vén Zoltán (1941- ): Örkény. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, lap széle kissé foltos, 20×16 cm
10707.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
10708.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF