Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 35,5x30,5 cm
10575.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34,5×25,5 cm
10576.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10577.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Vacsora, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10578.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rác András (1926-2013): Telihold. Computer print, papír, jelzett, 28x44 cm
10579.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rác András (1926-2013): Múzsa. Pasztell, papír, jelzett. 32x17 cm
10580.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rác András (1926-2013): Mászóka. Tus, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x41,5 cm
10581.

Rufpreis:
3 000 HUF

10582.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Romanek Inka: Búfelejtés. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal 60x50 cm Igényes fa keretben
10583.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10584.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10585.

Rufpreis:
10 000 HUF

10586.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF