Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023800
10575
456
Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 35,5x30,5 cm 3023796
10576
456
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34,5×25,5 cm
3047668
10577
456
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
3047688
10578
456
Rudnay Gyula (1878-1957): Vacsora, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
3010693
10579
456
Rác András (1926-2013): Telihold. Computer print, papír, jelzett, 28x44 cm 3010627
10580
456
Rác András (1926-2013): Múzsa. Pasztell, papír, jelzett. 32x17 cm 3010630
10581
456
Rác András (1926-2013): Mászóka. Tus, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x41,5 cm 2990035
10582
456
4800
2994890
10583
456
Romanek Inka: Búfelejtés. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal 60x50 cm Igényes fa keretben
2245462
10584
456
90000
2744547
10585
456
2812595
10586
456
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF