Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Réti János (1949-): Ősz kezdete (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 37x47 cm
10563.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10564.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Zánka, 1949. Ceruza, papír, jelezve balra középen, 27x39 cm. Üvegezett keretben
10565.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Román György (1903-1981): Álló női akt, 1930 körül. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított sérüléssel. 42×34 cm
10566.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Román György (1903-1981): Női akt. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított szakadással. 46×30 cm
10567.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ruttka Ferenc (1926-2019): Élnivágyó. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üveg mögött, 10×7,5 cm
10568.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): ,,Életszántás". Színezett algráfia, papír. Jelzett a lap alján. Üvegezett fakeretben, 27x19 cm (keret: 46x33,5 cm)
10569.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rozanits Tibor (1931-): Sziklák között. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x13 cm
10570.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, lapszéli apró felületi sérülés, 33×26 cm
10571.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Reich Gábor (1951-): Virágok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb folttal. 30x21 cm.
10572.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x31,5 cm
10573.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 12x41,5 cm
10574.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF