Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3042939
10563
456
28000
Réti János (1949-): Ősz kezdete (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 37x47 cm 2750412
10564
456
3042273
10565
456
80000
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Zánka, 1949. Ceruza, papír, jelezve balra középen, 27x39 cm. Üvegezett keretben
3042286
10566
456
80000
Román György (1903-1981): Álló női akt, 1930 körül. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított sérüléssel. 42×34 cm
3042282
10567
456
90000
Román György (1903-1981): Női akt. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított szakadással. 46×30 cm
3042246
10568
456
Ruttka Ferenc (1926-2019): Élnivágyó. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üveg mögött, 10×7,5 cm 2995754
10569
456
28000
Ruzicskay György (1896-1993): ,,Életszántás". Színezett algráfia, papír. Jelzett a lap alján. Üvegezett fakeretben, 27x19 cm (keret: 46x33,5 cm)
3045632
10570
456
Rozanits Tibor (1931-): Sziklák között. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x13 cm
3011372
10571
456
Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, lapszéli apró felületi sérülés, 33×26 cm 3011365
10572
456
Reich Gábor (1951-): Virágok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb folttal. 30x21 cm. 3023802
10573
456
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x31,5 cm
3023804
10574
456
Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 12x41,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF