https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3047184
10599
456
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 55x81 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3043520
10600
456
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Charles Sucsan (1932-2022): Utcarészlet, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA III/X jelzéssel. 26,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3043182
10601
456
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi Nándor (?-): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×19,5 cm 3018414
10602
456
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Naplemente, 1936. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva, 38x54,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018364
10603
456
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőbelső. Olaj, vászon, jelzés nélkül, sérült, vakráma nélkül, 35x53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975805
10604
456
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schéner Mihály (1923-2009): Halas csendélet karalábéval. Olaj, farost. Jelzett 20x25 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2975821
10605
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schéner Mihály (1923-2009): Unikornis. Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 21x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2977584
10606
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sass Árpád (1896-1957): Cirkusz. Pasztell. papír. Jelzett .34x45 cm Üvegezett keretben / pastell on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2879466
10607
456
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676540
10608
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10609
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10610
456
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse