Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10721.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
10722.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zórád Ernő (1911-2004): Toldi estéje illusztráció. Akvarell-tus, papír, jelzett, 26×19 cm
10723.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zé Kovács József (1951- ): 53 db illusztráció (közte akt is). Nyomat, papír, részben jelzett, lapméret: 20x31 cm körül + Hölgyportré (Edit). Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (9/100). 5x3 cm
10724.

Rufpreis:
12 000 HUF

10725.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Ujjé a Ligetben nagyszerű (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/15). Feltekerve, törésnyomokkal. 53×53 cm
10726.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zoltán Mária Flóra (1937-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 45x50 cm
10727.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zádor István (1882-1963): Tutajok a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x34 cm
10728.

Rufpreis:
5 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Ülő Bika- Sitting Bull. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 65/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm
10729.

Rufpreis:
10 000 HUF
21

Andy Warhol (1928-1987): Queen Beatrice. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 54/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm
10730.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 23×30 cm
10731.

Rufpreis:
3 000 HUF

Thea Wernitznig (?-): Synapsen III. A. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (3/7). 19,5x19,5 cm
10732.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF