Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029190
10721
456
2805654
10722
456
Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
1581661
10723
456
24000
Zórád Ernő (1911-2004): Toldi estéje illusztráció. Akvarell-tus, papír, jelzett, 26×19 cm 3006214
10724
456
Zé Kovács József (1951- ): 53 db illusztráció (közte akt is). Nyomat, papír, részben jelzett, lapméret: 20x31 cm körül + Hölgyportré (Edit). Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (9/100). 5x3 cm 3047773
10725
456
3047796
10726
456
Zala Tibor (1920-2004): Ujjé a Ligetben nagyszerű (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/15). Feltekerve, törésnyomokkal. 53×53 cm 3048349
10727
456
Zoltán Mária Flóra (1937-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 45x50 cm
3045059
10728
456
Zádor István (1882-1963): Tutajok a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x34 cm 3044305
10729
456
Andy Warhol (1928-1987): Ülő Bika- Sitting Bull. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 65/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3044314
10730
456
Andy Warhol (1928-1987): Queen Beatrice. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 54/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3023079
10731
456
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 23×30 cm
3024120
10732
456
Thea Wernitznig (?-): Synapsen III. A. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (3/7). 19,5x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF