Zala Tibor (1920-2004): Ujjé a Ligetben nagyszerű (cím nélkül). Litogr... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zala-Tibor-1920-2004-Ujje-a-Ligetben-nagyszeru-cim-nelkul-Litografia-papir-jelzett-~II3047796
3047796
10726
456
Beschreibung: Zala Tibor (1920-2004): Ujjé a Ligetben nagyszerű (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/15). Feltekerve, törésnyomokkal. 53×53 cm
: karap_norbert