Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306011
10219
456
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
3043620
10220
456
Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
3042115
10221
456
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Széna tér, 1928. Rézkarc, papír, jelzett, lapon hajtásnyomokkal. Korabeli, üvegezett fakeretben. 24×32 cm 3042123
10222
456
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Amsterdam, 1920-as évek. Rézkarc, papír, jelzett, lapon hajtásnyomokkal és lap széle kissé foltos. Korabeli, üvegezett fakeretben. 32×26 cm 3047296
10223
456
Erdélyi Ferenc (1904-1959): Portré, 1922. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kartonra kasírozva. Sérült. 14x11,5 cm
3015589
10224
456
Elekfy Jenő (1895-1968). Romantikus táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartorna kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 30×39 cm 2803782
10225
456
60000
3047284
10226
456
Ifj. Figlár Géza (1930-as évek végén Képzőművészeti Főiskola növendéke): (...) aki nem szőrszálhasogató, 1939. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Törésnyomokkal. 18x15,5 cm
2908514
10227
456
William Russell Flint (1880-1969): Alvó női akt. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x57 cm/ print on paper, signed, framed, 2908503
10228
456
William Russell Flint (1880-1969): Női akt. Nyomat, papír, jelzett. Frost & Reed kiadása, 1963. Üvegezett fakeretben. 33x54 cm/ print on paper, signed, published by Frost & Reed in 1963, framed, 2648761
10229
456
28000
Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
2906566
10231
456
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF