Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
10219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
10220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Edvi Illés Ödön (1877-1945): Széna tér, 1928. Rézkarc, papír, jelzett, lapon hajtásnyomokkal. Korabeli, üvegezett fakeretben. 24×32 cm
10221.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Edvi Illés Ödön (1877-1945): Amsterdam, 1920-as évek. Rézkarc, papír, jelzett, lapon hajtásnyomokkal és lap széle kissé foltos. Korabeli, üvegezett fakeretben. 32×26 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Erdélyi Ferenc (1904-1959): Portré, 1922. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kartonra kasírozva. Sérült. 14x11,5 cm
10223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968). Romantikus táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartorna kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 30×39 cm
10224.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10225.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ifj. Figlár Géza (1930-as évek végén Képzőművészeti Főiskola növendéke): (...) aki nem szőrszálhasogató, 1939. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Törésnyomokkal. 18x15,5 cm
10226.

Rufpreis:
3 000 HUF

William Russell Flint (1880-1969): Alvó női akt. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x57 cm/ print on paper, signed, framed,
10227.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

William Russell Flint (1880-1969): Női akt. Nyomat, papír, jelzett. Frost & Reed kiadása, 1963. Üvegezett fakeretben. 33x54 cm/ print on paper, signed, published by Frost & Reed in 1963, framed,
10228.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
10229.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10231.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF