Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm
10232.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ferenczy Károly (1862-1917): Izvorai tanya. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappában, 18x23 cm / linocut on paper, issued 1911
10233.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Feledy Gyula (1928-2010): 1919. V. 2-i Munkástanács-ülés. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható. 19,5x29 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean-Louis Forain (1852-1931): Chapelle de N.J. des Sept de Jerusalem. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott Lapon javított szakadással 21,5x15,5 cm. Üvegezett keretben
10236.

Rufpreis:
10 000 HUF

Farkas Lajos (1919-1998): Domboldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1983-ban a szombathelyi Derkovits-teremben rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 50x80 cm
10237.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Farkas György (1911-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, keretben, 85x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed on the reverse, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10238.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Finta Edit (1945 - ): Érintőleges hangulat egy Krúdy novellára. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. X/II. számozással. 23x21 cm
10239.

Rufpreis:
8 000 HUF

Finta Edit (1945 - ): Kétes egyensúly. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 60x55 cm, fakeretben.
10240.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
15

Fazekas Magdolna (1933-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Bal alsó sarkában kissé sérült. 50x60 cm
10241.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Forray Nóry (1968-): Arcok. Akril, vászon, jelezve balra lent. Fakeretben. 50x70 cm
10242.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fábián Gyula (1884-1955): Sétálók. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
10243.

Rufpreis:
4 000 HUF

10244.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF