Farkas György (1911-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, keretben, 85x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed on the reverse, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE