Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10258.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10259.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Stefan Grecu (?-?): Szentendrei látkép. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
10260.

Rufpreis:
2 800 HUF

10261.

Rufpreis:
2 800 HUF

10262.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10263.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

10265.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Glatz Oszkár (1872-1958): Parasztleány. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappában, 23x18 cm. Karton a sarkaiban kissé sérült, metszet ép. / linocut on paper, issued 1911
10266.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

10267.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10269.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Bracciano, 1931. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. Kissé foltos, javított. 27x21,5 cm
10271.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF