https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2773065
10258
456
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2991748
10259
456
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
3013593
10260
456
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei látkép. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm 2888606
10261
456
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2805751
10262
456
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 25x17 cm 2797651
10263
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm 2917614
10264
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm
Das Lot is nicht erreichbar
2543574
10265
456
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Győri István (1957 - ): Gond. Szén, papír, jelzett , , keret nélkül, feltekert állapotban 100×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2881902
10266
456
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Glatz Oszkár (1872-1958): Parasztleány. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappában, 23x18 cm. Karton a sarkaiban kissé sérült, metszet ép. / linocut on paper, issued 1911 3026455
10267
456
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Élet az udvarban. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x26
Das Lot is nicht erreichbar
2560169
10269
456
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2374802
10271
456
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Bracciano, 1931. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. Kissé foltos, javított. 27x21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse