Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026974
10012
456
70000
3047307
10013
456
50000
Maurer Dóra (1937- ): Cattarói matrózfelkelés. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm (lapméret: 27,5x40 cm) 3049921
10014
456
120000
Misch Ádám (1935-1995): Vörös és narancs (cím nélkül), 1976. Olaj, farost, jelezve jobbra középen lent (Misch 76). 33,5×22,5 cm. 3047651
10015
456
90000
Nádler István (1938-): Geometria (cím nélkül), 1977. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Nádler István 77-78 mappából. 34x28 cm. 3030235
10016
456
120000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (36/40). Üvegezett fa keretben. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed. Framed with glass. 3049566
10017
456
34000
Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, 11/30 számozással. 47x40 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 2968409
10018
456
40000
Fajó János (1937-2018): Keresztek. Szitanyomat, karton. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x29 cm.
3030218
10019
456
160000
3048735
10020
456
90000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
2926613
10021
456
80000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): A város fényei, 1982. Olaj, farost. Jelzett. 55x75 cm Fa keretben
2819565
10022
456
55000
3050762
10023
456
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy . Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Szélei kissé sérült. 27x18 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly damaged. 27x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF