Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10012.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Maurer Dóra (1937- ): Cattarói matrózfelkelés. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm (lapméret: 27,5x40 cm)
10013.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Misch Ádám (1935-1995): Vörös és narancs (cím nélkül), 1976. Olaj, farost, jelezve jobbra középen lent (Misch 76). 33,5×22,5 cm.
10014.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Nádler István (1938-): Geometria (cím nélkül), 1977. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Nádler István 77-78 mappából. 34x28 cm.
10015.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (36/40). Üvegezett fa keretben. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed. Framed with glass.
10016.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, 11/30 számozással. 47x40 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10017.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Fajó János (1937-2018): Keresztek. Szitanyomat, karton. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x29 cm.
10018.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10019.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
10020.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kőrösi Papp Kálmán (1940): A város fényei, 1982. Olaj, farost. Jelzett. 55x75 cm Fa keretben
10021.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10022.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy . Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Szélei kissé sérült. 27x18 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly damaged. 27x18 cm
10023.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF