Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Napfény. Akvarell, kréta, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 54x40 cm. / Chalk and watercolour on paper, signed lower left, framed
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Simon Béla (1910-1980): Almaszedés. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 47x35 cm Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbánya - Kettős torony 1925 Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22x17 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Felsőbánya Baia Sprie, 1925. Etching on paper, signed, 22x17 cm