Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Kotász Károly (1872-1941): Táj hölggyel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37×52 cm
10036.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10037.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Gráber Margit (1896-1993): Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelezve balra lent. 65×38 cm. Fakeretben / oil on canvas, mounted on fibre board, signed lower left, framed
10038.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Drégely László (1932-1990): Kalapos portré, 1961. Vegyes technika, papír. Jelzett. 35x30 cm. Fakeretben. / mixed technqiue on paper, signed, framed
10039.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Napfény. Akvarell, kréta, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 54x40 cm. / Chalk and watercolour on paper, signed lower left, framed
10040.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10041.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10042.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Incze István (1905-1978): Erdélyi falu. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 31×46,5 cm
10043.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Simon Béla (1910-1980): Almaszedés. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 47x35 cm Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10044.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Jelzés nélkül: Olvasó nő Nagybánya mellett 1928. Olaj, karton 24x29 cm Hátán régi felirattal
10045.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
30

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbánya - Kettős torony 1925 Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22x17 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Felsőbánya Baia Sprie, 1925. Etching on paper, signed, 22x17 cm
10046.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vesztróczy Manó (1875-1955): Táj szekérrel. Olaj, vászon. Jelzett (halványan). Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel és 1980 körüli, hiányos BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 22x34 cm
10048.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF