Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Drégely László (1932-1990): A három grácia. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10207.

Rufpreis:
6 000 HUF

10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

Oleg Denisenko (1961-): Önarckép, 2005. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány HC jelzéssel. Lap alján a művész szárazbélyegzőjével. 19,5x14,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Self-portrait, 2005. Etching on paper, signed, Artist's Proof HC. With the artist's stamp on the reverse. 19,5x14,5 cm
10209.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10210.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
10211.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10212.

Rufpreis:
8 000 HUF

Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.
10213.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

10215.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 51×34 cm
10216.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ecsedi Mária (1941-): Rácváros. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 9,5x9,5 cm
10217.

Rufpreis:
2 400 HUF

Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
10218.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF