Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044234
10207
456
Drégely László (1932-1990): A három grácia. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×19 cm 3034511
10208
456
3024115
10209
456
Oleg Denisenko (1961-): Önarckép, 2005. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány HC jelzéssel. Lap alján a művész szárazbélyegzőjével. 19,5x14,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Self-portrait, 2005. Etching on paper, signed, Artist's Proof HC. With the artist's stamp on the reverse. 19,5x14,5 cm
2760397
10210
456
15000
2838823
10211
456
Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
3028915
10212
456
2966132
10213
456
40000
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed. 2887128
10214
456
2781143
10215
456
3025381
10216
456
Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 51×34 cm
3045696
10217
456
Ecsedi Mária (1941-): Rácváros. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 9,5x9,5 cm
2314253
10218
456
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF