Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD

Beschreibung:

Klf. alkotók (Badacsonyi Sándor, Tassy Béla, Tulipán László, Nagy Zoltán, stb.): Magyar királyok és királynők portréi, össz. 18 db (Szent László, Nagy Lajos, IV Béla, Könyves Kálmán, Zsigmond, I. Mátyás, Mária Terézia stb.). Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 30 40 cm körüli méretekben. Lap széle részben sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras