Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10297.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hercsuth Ferenc (1942-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 26x33 cm.
10298.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10299.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth József (?-): Horgász a holdfényben. Olaj, farost, jelzett, keretben 50x70 cm
10300.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hargitai Zsigmond (1942-2004): Erdőbelső. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 42x55 cm
10301.

Rufpreis:
8 000 HUF

Havasi Szilvia (1982-): Nyári emlék. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm
10302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10303.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Házi Sándor (-): Táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm
10304.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth János (1944-2021): Víztükör, 1972. Akvarell, papír, jelezve jobra lent. Paszpartuban. Szerepelt. Akvarell Biennálé, 1972, Eger. 42,5x55,5 cm
10305.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (27/30). 33,5x41,5 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (27/30)
10306.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10307.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herman Lipót (1884-1972): Börzsönyben. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 40×50 cm.
10308.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF