Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953641
10171
456
2721836
10172
456
2884738
10173
456
2967002
10174
456
24000
3023129
10175
456
Czinke Ferenc (1926-2000): Szerenád. Zománc, fém. Jelzett , keretben 16x26 cm
2824658
10176
456
90000
3028052
10177
456
42000
2077226
10178
456
26000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm 3041965
10179
456
Csóka István (1897-1989): Városrészlet. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 7x9 cm 3005215
10180
456
4200
Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm 3048108
10181
456
Csabai Wágner József (1888-1967): Utca (Budafok v. Budaörs?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31,5×27,5 cm 3049013
10182
456
Csergezán Pál (1924-1996): Vadkacsák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 23,5×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF