Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

10173.

Rufpreis:
3 000 HUF

10174.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Czinke Ferenc (1926-2000): Szerenád. Zománc, fém. Jelzett , keretben 16x26 cm
10175.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10176.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10177.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
10178.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
11

Csóka István (1897-1989): Városrészlet. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 7x9 cm
10179.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm
10180.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csabai Wágner József (1888-1967): Utca (Budafok v. Budaörs?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31,5×27,5 cm
10181.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csergezán Pál (1924-1996): Vadkacsák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 23,5×48 cm
10182.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF