Pituk József Viktórián (1906-1991): Orfeusz és Euridike. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, üveg jobb alsó sarkában sérültt, 31×59 cm
Polák János (?-), működött a XX. sz. közepén-végén: Kaktusz. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat Artrend címkéivel, sérült, 60×80 cm
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is.
Pérely Imre (1898-1944): Lukcsics Pál (1892-1936) történész portréi, 3 db. Ceruza, szén, papír, jelzett, 21,5x16 és 30x23 cm. Egyik sérült, részben kissé foltos.