Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Pituk József Viktórián (1906-1991): Orfeusz és Euridike. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, üveg jobb alsó sarkában sérültt, 31×59 cm
10527.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polák János (?-), működött a XX. sz. közepén-végén: Kaktusz. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat Artrend címkéivel, sérült, 60×80 cm
10528.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10529.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg, 1927. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×18,5 cm.
10530.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10531.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10532.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pyka Zsolt (?-): Tervek. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 12x12 (x4) cm
10533.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Aesop, Johann Zainer, Ulm, 1475. Asszony és a páva, másolta Perei Z. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 11,5x13 cm.
10534.

Rufpreis:
2 800 HUF

10535.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Péli Tamás (1948-1994): Az arckép. Művészi nyomat, papír, jelzett, számozott (37/100). 42x29,5 cm. Ritka!
10536.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Pataky Béla (1932-2023): Gyergyóújfalu (Erdély, Székelyföld). Linómetszet, papír. Jelzett. 34×50 cm
10537.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pérely Imre (1898-1944): Lukcsics Pál (1892-1936) történész portréi, 3 db. Ceruza, szén, papír, jelzett, 21,5x16 és 30x23 cm. Egyik sérült, részben kissé foltos.
10538.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF