Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Szabó Sándor (1923-1986): Balaton. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
10635.

Rufpreis:
10 000 HUF

10636.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10637.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szekeres Emil (1934-2019): Zalai dombok. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10638.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szűcs János (1917-1995): Nyárfás tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10639.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó István (1927-2001): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x70 cm
10640.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szabó Zoltán Judóka (1952-2015): X (Káosz). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: XXIII/XXX, 42×59 cm, üvegezett fakeretben.
10641.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm
10642.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay Lajos (1909-1995): Katona. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x13 cm
10643.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 16,5x22 cm
10644.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó Klára (?-?): kÉK HÁZ. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban. 32,5x59 cm
10645.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szentiványi Lajos (1909-1973), Zugor Sándor (1923-2002): Vajdahunyad, Budapest. Akvarellel színezett rézkarc, papír, Szentiványi Lajos által jelzett, törsénbyommal, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
10646.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF