Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3046063
10635
456
Szabó Sándor (1923-1986): Balaton. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm 3047684
10636
456
50000
3047162
10637
456
3047164
10638
456
28000
Szekeres Emil (1934-2019): Zalai dombok. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
3047172
10639
456
19000
Szűcs János (1917-1995): Nyárfás tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
3048333
10640
456
36000
Szabó István (1927-2001): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x70 cm 3044863
10641
456
14000
Szabó Zoltán Judóka (1952-2015): X (Káosz). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: XXIII/XXX, 42×59 cm, üvegezett fakeretben. 3044705
10642
456
Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm
3043530
10643
456
15000
Szalay Lajos (1909-1995): Katona. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x13 cm 3043760
10644
456
Szőnyi István (1894-1960): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 16,5x22 cm 3043108
10645
456
Szabó Klára (?-?): kÉK HÁZ. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban. 32,5x59 cm 3043141
10646
456
4600
Szentiványi Lajos (1909-1973), Zugor Sándor (1923-2002): Vajdahunyad, Budapest. Akvarellel színezett rézkarc, papír, Szentiványi Lajos által jelzett, törsénbyommal, lap széle kissé foltos, 29x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF