Szentiványi Lajos (1909-1973), Zugor Sándor (1923-2002): Vajdahunyad, Budapest. Akvarellel színezett rézkarc, papír, Szentiványi Lajos által jelzett, törsénbyommal, lap széle kissé foltos, 29x39 cm