Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festmé... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Wilhelm-Unger-1837-1932-metszese-Munkacsy-Mihaly-1844-1900-festmenye-utan-Iskola-elott~II3041614
3041614
10695
456
Beschreibung: Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26x20 cm.
: szr