Olgyay Ferenc (1872-1939): Virágzó park. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 76x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!