Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ligeti-Miklos-1982-Hajotorott-2001-Akvarell-tus-papir-jelzett-egyedi-darab-49x19-5-cm~II3043198
3043198
10425
456
5500
Rufpreis:
5 500 HUF 14,91 EUR , 17,19 USD
Beschreibung: Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
: karap_norbert