Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Téli jelenet. Akvarell, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16,5×11 cm
10277.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
10278.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
10279.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olajos György (1953-): Színes táj (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap bal felső sarkában kisebb törésnyommal, lap széle kissé foltos, 12,5×20 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!
10280.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Olajos György (1953-): Varázsló, 1977. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában kisebb törésnyommal. Üvegezett fa keretben, 12,5×27,5 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!
10281.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

vitéz Oláh József (?-?), működött a XX. sz. első felében: Balatoni vitorlások és fürdőzők. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x60 cm
10282.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olejnik Janka (1887-1954): Őszi nagybányai táj. Pasztell, papír, jelzett, kartonra rögzítve, 50×28 cm
10283.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Olexa József (1960-): Vad füvek. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 20×33 cm
10284.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olexa József (1960-): Fényes föld. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (XV/XXX), üvegezett fakeretben, 20×30 cm
10285.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Papp Gábor (1936-): Casa di Casanova (Velence). Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán A&SZ Galéria címkéjével. Fakeretben. 50x70 cm
10286.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
30

Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
10288.

Rufpreis:
12 000 HUF

10289.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF