Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917690
10277
447
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Téli jelenet. Akvarell, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16,5×11 cm
2917661
10278
447
3400
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
2917653
10279
447
3400
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
2957873
10280
447
Olajos György (1953-): Színes táj (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap bal felső sarkában kisebb törésnyommal, lap széle kissé foltos, 12,5×20 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab! 2957866
10281
447
Olajos György (1953-): Varázsló, 1977. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában kisebb törésnyommal. Üvegezett fa keretben, 12,5×27,5 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab! 2961714
10282
447
26000
vitéz Oláh József (?-?), működött a XX. sz. első felében: Balatoni vitorlások és fürdőzők. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x60 cm 2956902
10283
447
36000
Olejnik Janka (1887-1954): Őszi nagybányai táj. Pasztell, papír, jelzett, kartonra rögzítve, 50×28 cm 2948731
10284
447
3800
Olexa József (1960-): Vad füvek. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 20×33 cm 2948727
10285
447
3800
Olexa József (1960-): Fényes föld. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (XV/XXX), üvegezett fakeretben, 20×30 cm
2960010
10286
447
30000
Papp Gábor (1936-): Casa di Casanova (Velence). Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán A&SZ Galéria címkéjével. Fakeretben. 50x70 cm 2959279
10288
447
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
2822348
10289
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF