Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, 20×26 cm
10264.

Rufpreis:
12 000 HUF

Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Balatoni naplemente Siófokon, 1966. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5X48,5 cm
10265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10267.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10268.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Nándor (1894-1979): Árkádia (cím nélkül), 1929. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 13,5×13 cm. Ritka!
10271.

Rufpreis:
8 000 HUF

10272.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Nemes Szondy István: Csendélet könyvvel. Akvarell, papír, Dekoratív keretben Jelzett. 11x13 cm ,
10273.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Németh András (1941-): Szürke aszat. Színes linómetszet, papír, jelzett, EA művészpéldány. d: 29 cm Kartonon
10274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm
10275.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10276.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF