Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2962343
10264
447
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, 20×26 cm 2958945
10265
447
Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Balatoni naplemente Siófokon, 1966. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5X48,5 cm 2791983
10267
447
260000
2500268
10268
447
4800
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
2903135
10269
447
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2903138
10270
447
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2915044
10271
447
Nagy Nándor (1894-1979): Árkádia (cím nélkül), 1929. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 13,5×13 cm. Ritka! 2945731
10272
447
28000
2895144
10273
447
4800
Nemes Szondy István: Csendélet könyvvel. Akvarell, papír, Dekoratív keretben Jelzett. 11x13 cm , 2908456
10274
447
Németh András (1941-): Szürke aszat. Színes linómetszet, papír, jelzett, EA művészpéldány. d: 29 cm Kartonon
2949900
10275
447
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm
2949919
10276
447
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF