Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922674
10204
447
28000
2935817
10205
447
Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben.
2821233
10206
447
28000
2951040
10207
447
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 5 db mű: Női aktok, 1913-14. Szén vagy kréta, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab! 2950570
10208
447
19000
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1914. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab! 2945734
10209
447
14000
Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
2732282
10210
447
2200
2732260
10211
447
Kiss Attila (1941-): Balatonrendes, utcarészlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 15x30,5cm 2732264
10212
447
Kiss Attila (1941-): Balaton. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12x21 cm 2732267
10213
447
2888544
10214
447
2888541
10215
447
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF