Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10204.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben.
10205.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10206.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 5 db mű: Női aktok, 1913-14. Szén vagy kréta, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10207.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1914. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10208.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10209.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10210.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10211.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10212.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10213.

Rufpreis:
2 400 HUF

10214.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
10215.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF