Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Iványi Katalin (1924-2009): Lila ruhás nő akvarell, papír, jelzett 18x13 cm Keretben
10192.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jánosi Sándor (1927-1982): Virág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 33×22,5 cm
10193.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm
10194.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kass János (1927-2010): Emberpár (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 6×4,5 cm
10195.

Rufpreis:
4 000 HUF
27

Kassák Lajos (1887-1967) Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kissé sérült. Lapméret: 35x28,5 cm.
10196.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10197.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kass János (1927-2010): Madár (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 10×4,5 cm
10198.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
23

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
10199.

Rufpreis:
4 000 HUF

10200.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
10201.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10202.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kákonyi István (1917-1993): Madonna. Linó, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12×9 cm
10203.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF