Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927845
10192
447
Iványi Katalin (1924-2009): Lila ruhás nő akvarell, papír, jelzett 18x13 cm Keretben
2939643
10193
447
Jánosi Sándor (1927-1982): Virág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 33×22,5 cm 2803802
10194
447
40000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm 2957565
10195
447
Kass János (1927-2010): Emberpár (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 6×4,5 cm 2953726
10196
447
17000
Kassák Lajos (1887-1967) Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kissé sérült. Lapméret: 35x28,5 cm.
2578904
10197
447
4600
2954177
10198
447
4200
Kass János (1927-2010): Madár (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 10×4,5 cm 2562096
10199
447
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
2904187
10200
447
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 22/50. 12x19 cm
2915667
10201
447
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
2846245
10202
447
24000
2958290
10203
447
Kákonyi István (1917-1993): Madonna. Linó, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF