Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Blázy Imre (1861-?): Afrikai jelenet akttal. Tus, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 31x11 cm
10072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boér István (?-?), XX. sz. első fele: Vízimalom. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
10073.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
14

Boemm Ritta (1868-1948): Biblia jelenet. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Fakeretben. 46x56,5 cm / oil on canvas, signed, restored, framed
10074.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29,5 cm
10075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm
10076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, foltos, 20×29 cm
10078.

Rufpreis:
2 800 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Színes táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 43x56 cm.
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

10080.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Borsos Miklós (1906-1990): Futtatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10081.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (92/100), üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
10082.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bódis Barnabás (1973-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, sérült. 129x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10083.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF