Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956894
10072
447
Blázy Imre (1861-?): Afrikai jelenet akttal. Tus, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 31x11 cm
2956671
10073
447
Boér István (?-?), XX. sz. első fele: Vízimalom. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm 2957450
10074
447
55000
Boemm Ritta (1868-1948): Biblia jelenet. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Fakeretben. 46x56,5 cm / oil on canvas, signed, restored, framed 2936488
10075
447
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29,5 cm
2936477
10076
447
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm
2936480
10077
447
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm
2962794
10078
447
Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, foltos, 20×29 cm 2939705
10079
447
Borbély Béla (194?-2019): Színes táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 43x56 cm. 2895224
10080
447
55000
2962465
10081
447
Borsos Miklós (1906-1990): Futtatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2957713
10082
447
Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (92/100), üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm 2964495
10083
447
24000
Bódis Barnabás (1973-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, sérült. 129x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF