Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!