Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10012.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hercsuth Ferenc (1942-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1996. Olaj, farost, jelezve középen fent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
10013.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
10014.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kozma István (1937-2020): Nagybányai csendélet, 2004. Filctoll, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 43×33 cm.
10015.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
10016.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ferraris Artúr (1856-1936): Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent (halványan). Hátoldalán férfi portré vázlat. Dekoratív fakeretben. 30x24 cm
10018.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
17

10019.

Gelöscht

10020.

Rufpreis:
3 000 HUF

10021.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Adamcsák Klára (?-): Vályogvilág. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 33,5x48 cm
10022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Adilov Alim (1963-): Öböl. Olaj, farost. Jelzett. 20x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10023.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF