Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10410.

Rufpreis:
3 000 HUF

Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm
10411.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
10412.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10413.

Rufpreis:
4 000 HUF

10414.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zórád Géza (1896-1959): hírmondók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm
10415.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10416.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsarnóczky Krisztina (?-) Portré. Vegyes technika, papír. Jelzett. 39,5x36 cm
10417.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1970 "Épül az ország, épült Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, egy-két tábla szélén folttal, de alapvetően jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
10418.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Klf. alkotók (Aszódi Weil Erzsébet, Csurgói Máté Lajos, id. Imre István, stb.): 9 db munkásőr, katonai, úttörő, fogolytábor és hasonló témájú grafika. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Mindegyik foltos, egyik lap széle sérült. 25x35 cm körüli méretekben.
10419.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF