Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935766
10410
447
2863283
10411
447
Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm 2962469
10412
447
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
2958296
10413
447
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
2748848
10414
447
22000
2939059
10415
447
50000
Zórád Géza (1896-1959): hírmondók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm
2935614
10416
447
24000
2935324
10417
447
Zsarnóczky Krisztina (?-) Portré. Vegyes technika, papír. Jelzett. 39,5x36 cm
2943720
10418
447
cca 1970 "Épül az ország, épült Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, egy-két tábla szélén folttal, de alapvetően jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
2957669
10419
447
Klf. alkotók (Aszódi Weil Erzsébet, Csurgói Máté Lajos, id. Imre István, stb.): 9 db munkásőr, katonai, úttörő, fogolytábor és hasonló témájú grafika. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Mindegyik foltos, egyik lap széle sérült. 25x35 cm körüli méretekben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF