Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963510
10351
447
15000
Szász Endre (1926-2003): Turbános (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×29,5 cm 2750045
10352
447
28000
2897439
10353
447
Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm. 2724309
10354
447
14000
Szeift Béla (1944-2012): Féregvirág, 2012. Olaj, applikáció, karton, jelzett, fakeretben, 27×20 cm. 2934079
10355
447
Szekeres Erzsébet (1938-): Életfa, 2008. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm
2732324
10356
447
4400
Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
2852017
10357
447
42000
2852022
10358
447
38000
2908459
10359
447
Szennik György (1923-2007): Tapolcai kéményseprők. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm 2822919
10360
447
65000
Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
2896048
10361
447
40000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF