Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Szász Endre (1926-2003): Turbános (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×29,5 cm
10351.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10352.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
10353.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10354.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szekeres Erzsébet (1938-): Életfa, 2008. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm
10355.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10356.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10357.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10358.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szennik György (1923-2007): Tapolcai kéményseprők. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm
10359.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
10360.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
10361.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF