Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10362.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Székács Zoltán (1954-): Töredék. Vegyes technika, karton, jelzett, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40×30 cm
10363.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10364.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10365.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szőnyi István (1894-1960) Csónakban rézkarc, papír, jelzés nélkül, 23x31 cm üvegezett keretben
10366.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Duna mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×23 cm
10367.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960): Folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. 23x30 cm
10368.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Velence. Kréta, papír, jelzett. Sérült, 31,5x40 cm
10369.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sztopka Anna (1950-): Táj szélmalommal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x62 cm
10370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sztopka Anna (1950-): Szürreális jelenet. Olaj, farost, jelezve balra lent, 60x50 cm
10371.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szűcs Tibor (?-): Téli vadkan. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén Szűcs Tibor autográf ajándékozási soraival. Fakeretben. 30x20 cm
10373.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF