Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896052
10362
447
24000
2748790
10363
447
46000
Székács Zoltán (1954-): Töredék. Vegyes technika, karton, jelzett, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40×30 cm
2806196
10364
447
2806156
10365
447
26000
2927765
10366
447
Szőnyi István (1894-1960) Csónakban rézkarc, papír, jelzés nélkül, 23x31 cm üvegezett keretben 2942007
10367
447
15000
Szőnyi István (1894-1960): Duna mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×23 cm
2935307
10368
447
Szőnyi István (1894-1960): Folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. 23x30 cm 2957810
10369
447
4800
Szőnyi Jenő (1902-?): Velence. Kréta, papír, jelzett. Sérült, 31,5x40 cm 2962400
10370
447
Sztopka Anna (1950-): Táj szélmalommal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x62 cm
2962395
10371
447
15000
Sztopka Anna (1950-): Szürreális jelenet. Olaj, farost, jelezve balra lent, 60x50 cm 2814554
10372
447
2958700
10373
447
Szűcs Tibor (?-): Téli vadkan. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén Szűcs Tibor autográf ajándékozási soraival. Fakeretben. 30x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF