Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
10338.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Szabó Klára (?-?): Halas csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 43x30,5 cm
10339.

Rufpreis:
5 000 HUF

10340.

Rufpreis:
2 400 HUF

10341.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10342.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm
10343.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
10344.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szanthoffer Imre (1930-2007): Séta. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 57×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10346.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
11

10347.

Rufpreis:
4 000 HUF

10348.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Szász Endre (1926-2003): Don Quijote. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×11,5 cm
10349.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF