Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919860
10338
447
13000
Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
2962355
10339
447
Szabó Klára (?-?): Halas csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 43x30,5 cm
2957884
10340
447
2904538
10341
447
46000
2896950
10342
447
Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2922237
10343
447
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm 2922242
10344
447
Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
2896961
10345
447
Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2960009
10346
447
30000
Szanthoffer Imre (1930-2007): Séta. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 57×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2935757
10347
447
2912765
10348
447
140000
2963506
10349
447
Szász Endre (1926-2003): Don Quijote. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF