Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Vasarely Victor (1908-1997): Formák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 55x40 cm
10398.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm
10399.

Rufpreis:
2 000 HUF

10400.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Váci András (1928-1989): Mátyástemplom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (98/100), lap széle kissé foltos, 29×39 cm
10401.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Váci András (1928-1989): Váci Mihály szülőháza. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10402.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Várady Róbert (1950-): Illusztráció Vészi Endre verséhez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 21,5x30,5 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajz.
10403.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Várdeák Ferenc (1897-1971): Tájkép (Budai hegyek környéke?). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen lent. 36x49 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10404.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Vásárhelyi Kovács (Kováts) Tibor (1924-1997): Kikötő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 80×70 cm
10405.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vén Zoltán (1941- ): Szölgyemi Pál. Ofszet, papír, jelzett, 16,5×6 cm
10406.

Rufpreis:
1 400 HUF

10407.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vörös András (1955): Kompozíció III. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x48 cm
10408.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Vörös András (1955): Vihar. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
10409.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF