Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903124
10386
447
24000
Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm 2796143
10387
447
2819462
10388
447
2819475
10389
447
2927759
10390
447
50000
Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm
2915163
10391
447
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm 2909817
10392
447
Vagyóczky Károly (1941-): Képek (Budapest). Akvatinta, papír, jelzett, számozott (34/50), üvegezett fakeretben, 24×45 cm
2803718
10393
447
100000
2960360
10394
447
Varga Mátyás (1910-2002): Rózsadomb, 1957. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 47×58 cm 2960344
10395
447
Varga Mátyás (1910-2002): Templom autóval, 1967. Monotípia, papír, jelzett, 49×69,5 cm
2960354
10396
447
8500
Varga Mátyás (1910-2002): A föld szelleme (ember vigyázz!), 1969. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 70×48,5 cm
2853031
10397
447
200000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF