Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm
10386.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10387.

Rufpreis:
12 000 HUF

10388.

Rufpreis:
5 000 HUF

10389.

Rufpreis:
5 000 HUF

Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm
10390.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm
10391.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vagyóczky Károly (1941-): Képek (Budapest). Akvatinta, papír, jelzett, számozott (34/50), üvegezett fakeretben, 24×45 cm
10392.

Rufpreis:
5 000 HUF

10393.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Varga Mátyás (1910-2002): Rózsadomb, 1957. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 47×58 cm
10394.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Mátyás (1910-2002): Templom autóval, 1967. Monotípia, papír, jelzett, 49×69,5 cm
10395.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Mátyás (1910-2002): A föld szelleme (ember vigyázz!), 1969. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 70×48,5 cm
10396.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10397.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF