Klug K. György (1895-1969): A didergő király I-XIII. 13 db Akvarell illusztráció Móra Ferenc meséjéhez. Komplett sorozat, Akvarell papír, jelzett, verses dedikációval . Mindegyik külön Üvegezett keretben 23x30 cm. külső méret 34x51 cm
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett fakeretben, néhány kevés apró folttal, 13,5×25 cm
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza.
Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm