Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Haraszty István (1934-2022): Jönnek a hírek, 2006. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 80×60
10000.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Klug K. György (1895-1969): A didergő király I-XIII. 13 db Akvarell illusztráció Móra Ferenc meséjéhez. Komplett sorozat, Akvarell papír, jelzett, verses dedikációval . Mindegyik külön Üvegezett keretben 23x30 cm. külső méret 34x51 cm
10001.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett fakeretben, néhány kevés apró folttal, 13,5×25 cm
10002.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10003.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10004.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
10005.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Koppány Attila (1947-): K13. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 51x51 cm
10006.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10007.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10008.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

10009.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm
10010.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10011.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF