Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922673
10120
447
22000
2956280
10121
447
13000
Endrey-Nagy Attila (1967-): Erdei patak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm
2956290
10122
447
Endrey-Nagy Attila (1967-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 70x60 cm 2956302
10123
447
Endrey-Nagy Attila (1967-): Táj lovasszekerekkel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70x150 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2904526
10124
447
Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
2939690
10125
447
4200
Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva. 30x40 cm 2939687
10126
447
Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x29,5 cm
2903821
10127
447
Élesdy István (1912-1987): Budai vár, rézkarc, papír, jelzett, , 23x47 cm paszpartuban, foltos 2956147
10128
447
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm
2803782
10129
447
60000
2936607
10130
447
Farkas Ádám (1944-): Csendes dombok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/40). Kartonra kasírozva. 36,5x48 cm 2935884
10131
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF