Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10120.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Endrey-Nagy Attila (1967-): Erdei patak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm
10121.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Endrey-Nagy Attila (1967-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 70x60 cm
10122.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Endrey-Nagy Attila (1967-): Táj lovasszekerekkel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70x150 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10123.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva. 30x40 cm
10125.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x29,5 cm
10126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budai vár, rézkarc, papír, jelzett, , 23x47 cm paszpartuban, foltos
10127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm
10128.

Rufpreis:
3 000 HUF

10129.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Farkas Ádám (1944-): Csendes dombok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/40). Kartonra kasírozva. 36,5x48 cm
10130.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10131.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF