Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922689
10144
447
G. Szántó András (?-2002): Ság-hegy. Olaj, vászon, jelzett. 45x60 cm
2942094
10145
447
24000
2962347
10146
447
3200
Gannay János (1905-1992): Mosónők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, hullámos, 27×36 cm 2942672
10147
447
Ganzer Katalin (-): Hommage á Picasso (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19x16,5 cm
2840578
10148
447
2938757
10149
447
15000
Gáspár Jenő (működött a XX. sz .első felében): Kilátás a Szent György-hegyről a Balatonra. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 37x49 cm.
2814309
10150
447
2961937
10151
447
Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31x23 cm 2961939
10152
447
Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben, Foltos 35x28 cm 2956524
10153
447
Görög Rezső (1930- ?): Balaton. Színes rézkarc, papír, jelzett, foltos, 46×73 cm, üvegezett fakeretben. 2825095
10154
447
120000
2825052
10155
447
140000
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendre. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF