Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

G. Szántó András (?-2002): Ság-hegy. Olaj, vászon, jelzett. 45x60 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

10145.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gannay János (1905-1992): Mosónők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, hullámos, 27×36 cm
10146.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ganzer Katalin (-): Hommage á Picasso (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19x16,5 cm
10147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10148.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gáspár Jenő (működött a XX. sz .első felében): Kilátás a Szent György-hegyről a Balatonra. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 37x49 cm.
10149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10150.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31x23 cm
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben, Foltos 35x28 cm
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Görög Rezső (1930- ?): Balaton. Színes rézkarc, papír, jelzett, foltos, 46×73 cm, üvegezett fakeretben.
10153.

Rufpreis:
10 000 HUF

10154.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Göllner Miklós (1902-1977): Szentendre. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10155.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF