Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x14,5 cm
10156.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
10157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gross-Bettelheim Jolán (1900-1972): John Dewey (1859-1952) filozófus előadást tart a Cleveleand Museum of Art-ban. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5×14 cm
10158.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
13

Gy. Molnár István (1933-2010): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Lapszéli szakadással. Kisebb törésnyomokkal. Feltekerve
10159.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10160.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gyulai Líviusz (1937-2021): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír. A Képcsarnok Végh Gusztáv grafikáiból rendezett kiállításának meghívóján. 14x13,5 cm
10161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hajagos Imre (1953-): Ősz a Bükk-fennsíkon. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (11/100), lapszéli apró folttal, 28x38 cm
10162.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm
10163.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hantos Károly (1955-): Op-art kompozíció. Computer print, papír, jelzett. Paszpartuban. 39,5x29,5 cm
10164.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Harlov Ágota (1953-): Örvénylés. Akril, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x23 cm
10165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arnold Hartleff (1888-1978): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. 43x60 cm. Fakeretben.
10166.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF