Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959662
10180
447
Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 30×39 cm 2962812
10181
447
19000
Holba Tivadar (1906-1995): Hóesés. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült (felületi festéklepergésekkel). Fakeretben. 45×60 cm 2803738
10182
447
2959221
10183
447
30000
Hornyik Zoltán (1960-): Magányosan. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
2962901
10184
447
46000
Horváth G. Andor (1876-1966): Muzsikaszó. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80×60 cm 2939706
10185
447
Huszár Gyula (?-): Erdei fény, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, lapszéli szakadás, 20×19 cm
2939506
10186
447
Huszár Gyula (?-): Bagoly. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 39,5×30,5 cm
2958952
10187
447
Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív korabeli, kissé sérült fakeretben. 43x34 cm 2958951
10188
447
Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben és virágokkal. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív korabeli, kissé sérült fakeretben. 43x34 cm 2942104
10189
447
Iván Szilárd (1912-1988): Szivárvány. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 21x27 cm
2957166
10190
447
3200
Iván Szilárd (1912-1988): Házak dombok között. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), 16×25 cm
2959676
10191
447
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF