Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 30×39 cm
10180.

Rufpreis:
12 000 HUF

Holba Tivadar (1906-1995): Hóesés. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült (felületi festéklepergésekkel). Fakeretben. 45×60 cm
10181.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
9

10182.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hornyik Zoltán (1960-): Magányosan. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10183.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Horváth G. Andor (1876-1966): Muzsikaszó. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80×60 cm
10184.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Huszár Gyula (?-): Erdei fény, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, lapszéli szakadás, 20×19 cm
10185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár Gyula (?-): Bagoly. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 39,5×30,5 cm
10186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív korabeli, kissé sérült fakeretben. 43x34 cm
10187.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben és virágokkal. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív korabeli, kissé sérült fakeretben. 43x34 cm
10188.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Iván Szilárd (1912-1988): Szivárvány. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 21x27 cm
10189.

Rufpreis:
8 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Házak dombok között. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), 16×25 cm
10190.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező 1930-35 körüli címkéjével.
10191.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF