Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező 1930-35 körüli címkéjével.