Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557485
10240
447
15000
2935320
10241
447
Lukács Ágnes (1920-2016): Nyári gomolyfelhők, 1986. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 32x22 cm
2922692
10242
447
M. Szűcs Ilona (1925-): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, 29x41,5 cm, üvegezett fakeretben.
2957557
10243
447
Major Henrik (1890-1948): Cigarettázó portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23,5×19,5 cm 2768746
10244
447
2875574
10245
447
50000
2875558
10246
447
50000
2938417
10247
447
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró sérüléssel. 33x21 cm.
2956284
10248
447
46000
Márton Béla (1913-2007): Virágözön. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 70×50 cm
2911361
10249
447
Mártonka Miklós (?-?), működött a XX. sz. közepén, 3 db mű: Hajók, 1948; Csónak a hídnál (Budapest ?), 1948; Hajó, 1946. Akvarell, papír, mindhárom jelzett, mindhárom üvegezett fakeretben. 21x30,5, 30x21 és 19x28,5 cm
2942085
10250
447
Merényi Rudolf (1893-1957): A csábítás. Ceruza, papír. jelzett 20x16 cm Keretben
2929702
10251
447
26000
Merényi Rudolf (1893-1957): Csendélet virágokkal és pipacsokkal. Olaj, vászon, jelzett 80x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF