Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10240.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lukács Ágnes (1920-2016): Nyári gomolyfelhők, 1986. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 32x22 cm
10241.

Rufpreis:
6 000 HUF

M. Szűcs Ilona (1925-): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, 29x41,5 cm, üvegezett fakeretben.
10242.

Rufpreis:
6 000 HUF

Major Henrik (1890-1948): Cigarettázó portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23,5×19,5 cm
10243.

Rufpreis:
8 000 HUF
29

10244.

Rufpreis:
6 000 HUF

10245.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10246.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró sérüléssel. 33x21 cm.
10247.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márton Béla (1913-2007): Virágözön. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 70×50 cm
10248.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Mártonka Miklós (?-?), működött a XX. sz. közepén, 3 db mű: Hajók, 1948; Csónak a hídnál (Budapest ?), 1948; Hajó, 1946. Akvarell, papír, mindhárom jelzett, mindhárom üvegezett fakeretben. 21x30,5, 30x21 és 19x28,5 cm
10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Merényi Rudolf (1893-1957): A csábítás. Ceruza, papír. jelzett 20x16 cm Keretben
10250.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Merényi Rudolf (1893-1957): Csendélet virágokkal és pipacsokkal. Olaj, vászon, jelzett 80x60 cm
10251.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF