Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Metzné Nagy Ilona (?-): Táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30×40 cm
10252.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Misch Ádám (1935-1995): Zu jener Zeit (abban az időben), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10), 44x31,5 cm (lapméret: 70x50 cm). Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10253.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Mizser Pál (1941-): Halászok. Tempera, farost, jelzett , kissé sérült fakeretben, 60x90 cm
10254.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
10255.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Mizser Pál (1941-2021): "Rekviem Verőce legrégibb házáért", 2001. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, proveniencia: a művész hagyatéka, üvegezett keretben, 22x31,5 cm
10256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10257.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10258.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm
10259.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
10260.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mónus Sándor (1909-1996): Csikós. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Wolf László hódmezővásárhelyi üvegező címkéjével. 35x25 cm
10261.

Rufpreis:
8 000 HUF

10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

10263.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF