https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2958954
10132
447
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferraris Artúr (1856-1936): Szent Ferenc a madaraknak prédikál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 44x35 cm 2958718
10133
447
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferraris Artúr (1856-1936): Arckép. Olaj, vászon. Jelezve balra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 33,5x25 cm 2819435
10134
447
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 39×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2958740
10135
447
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Félegyházi/Félegyházy Gyula(1879-1966): Virágos udvar. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm 2936503
10136
447
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor József (1935-2007): Kert (Hódmezővásárhely?), 1961. Pasztell, papír, jelzett, 43x61 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2897708
10137
447
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forintos Anna (1937-2021): Önarckép, 1999. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 37x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884418
10138
447
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2768197
10139
447
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), lapméret: 35x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2936594
10140
447
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fülöp György (1923-): Obersovszky Gyula 25. születésnapjára, 1954 (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozott. Kissé foltos. 20,5x30 cm. 2807473
10141
447
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): "Baden-Baden", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/6), lapszéli törésnyomokkal és foltokkal. 33×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792666
10142
447
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2959416
10143
447
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Füzesséry Magda (1894-1975): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 64x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse