Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Ferraris Artúr (1856-1936): Szent Ferenc a madaraknak prédikál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 44x35 cm
10132.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ferraris Artúr (1856-1936): Arckép. Olaj, vászon. Jelezve balra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 33,5x25 cm
10133.

Rufpreis:
12 000 HUF

10134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Félegyházi/Félegyházy Gyula(1879-1966): Virágos udvar. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm
10135.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10136.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10137.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10138.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10139.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fülöp György (1923-): Obersovszky Gyula 25. születésnapjára, 1954 (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozott. Kissé foltos. 20,5x30 cm.
10140.

Rufpreis:
5 000 HUF

10141.

Rufpreis:
6 000 HUF

10142.

Rufpreis:
5 000 HUF

Füzesséry Magda (1894-1975): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 64x80 cm
10143.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF