Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956195
10108
447
Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
2932899
10109
447
cca 1930 Divéky József (1887-1951): Dámák diadala. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm 2932895
10110
447
cca 1930 Divéky József (1887-1951): Csók. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm 2932889
10111
447
cca 1930 Divéky József (1887-1951): A bál vége. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
2933027
10112
447
Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, lapméret: 28,5x22,5 cm
2957169
10113
447
3800
Dudás Jenő (1900-1991): Erdőszéle. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 33×24 cm 2934085
10114
447
Durkó Gábor (1916-2003): Lovak és lovasszekér, 1950 (2 db rajz egy lapon). Golyóstoll, papír. Jelzett. Szakadásokkal. 42x30 cm 2949362
10115
447
Durkó Gábor (1916-2003): Akt helyzetek. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm 2949356
10116
447
Durkó Gábor (1916-2003): Női aktok. Monotípia, papír. Jelzett 30x43 cm 2949340
10117
447
Durkó Gábor (1916-2003): Roma. toll, papír. Jelzett 30x21 cm
2825155
10118
447
90000
2945686
10119
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF