Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
10108.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930 Divéky József (1887-1951): Dámák diadala. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10109.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Divéky József (1887-1951): Csók. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10110.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Divéky József (1887-1951): A bál vége. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, lapméret: 28,5x22,5 cm
10112.

Rufpreis:
800 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Erdőszéle. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 33×24 cm
10113.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Durkó Gábor (1916-2003): Lovak és lovasszekér, 1950 (2 db rajz egy lapon). Golyóstoll, papír. Jelzett. Szakadásokkal. 42x30 cm
10114.

Rufpreis:
2 400 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Akt helyzetek. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm
10115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Durkó Gábor (1916-2003): Női aktok. Monotípia, papír. Jelzett 30x43 cm
10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Roma. toll, papír. Jelzett 30x21 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

10118.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10119.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF